Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké připojení k internetu doporučíte?

Ahoj,

jaké byste mi doporučili připojení k internetu? Doteď používám WiFi, ale stěhuji se do jižních čech a v konkrétním objektu (RD) WiFi nepůjde - měřili to a není signál.

Vybírám tedy jinou službu, ale všechno se mi zdá strašně drahé (ano, je to sice 8Mbps, ale to nepotřebuju ani :-) a platit 750Kč/měsíc (www.o2-adsl-internet.cz) nemůžu). Cena by měla být do 400Kč s DPH/měsíc.

Děkuji za radu,
Roman.

Strunkovice nad Blanicí.

Poznámku s holubníkem jsem nepochopil. Zkrátka teď platím 300Kč/měsíc za Wifi a nechci platit jednou tolik jen kvůli tomu, že O2 a jiní nabízejí tarify, které nepotřebuji (nestahuju denně tuny porna, abych potřeboval mít 8Mbps), jen brouzdám - maily, noviny, zprávy, ...

Tohle nechápu. Promiň, v téhle problematice nejsem nijak moc zběhlý, jak jde signál "přeposlat"? Anténa na střeše je snad jen přijímač, nikoliv "rozdělovač", ne?

S TV anténou můžu chytat TV signál, ale nemůžu ho přeposílat sousedům. Nebo ne? Laicky jsem se to pokusil odvodit si.