Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB Acer jaké mate skušenosti?

Chtěl bych se zeptat jaké mate skušenosti s NB Acer?

A ještě otázka na HDD. Je hodně poznat rozdíl rychlosti zapisování na disk mezo 5400 a 7200ot.?
Změna předmětu, původně: NB Acer (LaKr) (Kráťa)

Mám jej a jen ty nejlepší zkušenosti. Před koncem záruky jsem reklamoval drát k displeji. Vyměněn s omluvou . Rychle a navíc mi dali zdarma novou klávesnici která byla ošoupaná a vadná jedna klávesa mou vinou(Je na práci).
Monitor AL1922 barví tak, že se s ním nemohu rozloučit a koupit větší. Ani jeden vadný bod.:-D
Dnes to není o značce, ale o štěstí.