Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s televizí

Zdravím, chci se zeptat, před chvilkou nám vypadl internet i televize. Internet už funguje normálně, ale u televize při stahování dat píše chybu : Adresa DHCP špatně nastavena a pak něco s OHCP adresou, ale já nevím co a kam zadat, poradí někdo? Díky moc předem.

/Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) is an auto configuration protocol used on IP networks./
(DHCP) je autokonfigurativní protokol - tedy konfiguruje se sám. Nalezni -> Síťová připojení - Vlastnosti - Opravit. Také zkontroluj na kartě je-li DHCP povoleno.