Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ICQ a offline zprávy

Kolik zpráv se uchovává pokud je kontakt Offline? Vím ze stránek ICQ.com, že zprávy jsou uložené na 2 týdny, ale nikde nepíšou jaký je max. počet zpráv.
Mám ve zvyku večer a v noci posílat na jeden UIN řádově desítky zpráv (většinou 40-120 zpráv) a nevím jestli je příjemce druhý den jak si zapne ICQ dostane.
Je to takový "proud myšlenek" a tak příjemce nepozná, že třeba nedostal prvních 20 zpráv.

To je nepraktické, nikdy nevím kdy psát začnu a nikdy nevím, kdy už jsem napsal poslední větu. Navíc odpovídaní na email není tak pohotové jako u ICQ a také v emailu nejsou takové smajlíky, a celkově se mi zdá příjemnější to posílat přes ICQ.
Navíc kdybych to poslal najednou mailem, tak bych neustále asi pořád něco přepisoval atd.