Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir v počítači

Mě se na monitoru pořád objevuje tato zpráva:(Web se pokouší otevřít weboví obsah pomócí tohoto programu
v počítači). Má tam taky v rámečku POVOLIT, NEPOVOLIT, když kliknu na kliknu na křížek (zavřít) nebo na ne-
povolit či povolit, tak se to ztratí ale okamžitě je to tam zpátky a to se třeba opakuje 5-7krát za sebou,
někdy jenou jednou nebo dvakrát, ale jakmile otevřu jinou stránku, takse to zase znovu opakuje. Nevěděl by někdo jak se toho zbavit?

/Má tam taky v rámečku POVOLIT, NEPOVOLIT/

Tuto zprávu posílá nějaký program. Ten program má po spuštění nějaké nastavení a v tom nastavení je možnost konfigurace. Asi by bylo dobré prozradit jméno toho programu. Potom by bylo možné postoupit dále. Kromě místního Supereverygreenu existuje Spyware Doctor (PC Tools), Spybot, Spyware Terminátor. Základem úspěchu je ale pravidelná aktualizace!