Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zsIRC v mobilu se nepřipojí (Unable conect to 11001)

Nainstaloval jsem si IRC klienta do mobilu. Poprvé se to připojilo a pohoda. Pak (asi po minutě) spojení vypadlo. Nic jsem mezi tím neměnil, ani nedělal restart (pak už ano) a při pokusu o připojení klient zsIRC vypíše: "Unable conect to 11001."
Nevíte někdo proč (Mindows Mobile 6.1 pro Samsung OmniaPro)?

Ano, je to lokalni server v nasi siti. Ja tam chodim hlavne kdyz mi nejde net a proto bych to potreboval rozchodit hlavně z toho mobilu.

Uz jsem pokrocil s irc z mobilu. Z PC se pripoji vzdy. Ale kdyz neni na kabelu, pouze vodafone, neco to brzdi. Udelal jsem obrazovku. Mrknul bys na to?
<Krata> 72pocketIRC.gif

To pripojeni se mi zdarilo s klientem PocketIRC (merlousko dik). Je dost super.