Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s vypalovanim

Zdravim,
mam problem s tim, ze kdyz si chci vypalit nejaky film ci jine data, tak vypalovani probehne uspesne, ale ve finale se disk tvari jako prazdny ci se PC zaseka. Pritom je videt ze na disku je to zapsane (myslim tim vizualnim pohledem primo na DVD/CD zespodu). Pouzivam CD burner XP, ale pres nero mi to dela to same. Jindy jsem tento problem nemel.
Predem dekuji za jakekoliv rady.

Zkontroluj si, ze ve vypalovacim software mas nastaveno nasledujici:

1. Vypalujes pres mechaniku a ne pres Image recorder
2. Mas nastaveno uzavreni CD/DVD po vypaleni. Obycejna mechanika neumi neuzavrene CD/DVD precist

Dalsi moznost je, ze tva mechanika odesla do vecnych lovist. To bys vyzkousel, pokud bys ji dal do jineho pocitace, pripadne ve svem zkusil jinou.

Položme si otázku: Je vadná mechanika nebo programové vybavení?
Mechaniku vyzkoušej pod jiným operačním systémem (ubuntu 10.10) - obsahuje i vypalovací software a možno ho vyzkoušet bez destrukce stávajícího operačního systému. Nebo zapojit mechaniku v jiném PC.
Ohledně software, musíme vyloučit vliv jiných programů. Podívej se do registru. Konkrétně:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

hlavně si všimnout zda tam nejsou položky: UpperFilters a LowerFilters. Obsah těchto položek vlož sem na fórum.

Furt se mi moc nechce verit (nerikam ze to neni mozny) ze je mechanika vadna, protozee kdyz si vypalim kopii ORIGINALNIHO windowsu xp ,tak CD jede bez problemu, ale vypalim si film nebo jine data(napr ovladace,programy)tak se to tvari ze CD/DVD je prazdne ale napise to, ze vypalovani bylo uspesne

Zásadně používej jeden vypalovací. Nero s oblibou jiným programům nechce rozumět. Problém vypadá na nečitelnou TOC. Největšího úspěchu se zpravidla dosáhne použitím čistícího CD (Prodejna příslušenství PC). Potom mechanika tabulku načte, pokud je zapsaná, a vše se objeví. Celkem jednoduché.