Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zobrazováním

Mám problém, nevím jak ho mám popsat, ale snad ude stačit toto video watch chce se zeptat čím to může být .... je problém v software nebo hardvare ? A je něco s Grafickou kartou nebo základní deskou ? Děkuji za odpověď.

Zkusím stáhnout nejnovější, ale včera mi to dělalo, pak přestalo a šlo to normálně a dnes mi to dělá znovu, ale zkusím nainstallovat ovladače. Mimochodem jedná se o Grafickou kartu GeForce 8800 GTS 512

Na teploty zkus GPU-Z
Překontroluj usazení karty ve slotu, vyčistit chladič do prachu.
Kartu otestuj na stabilitu a teploty v FurMarku.
(s testem se pořádně seznam!)
Další možnost je zdroj? (jaký máš W výkon-výrobce + "dosažený věk")