Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Outlook - po vykřížkování zachovat spuštěný v systray, jak na to?

Zdravím,
má otázka viz předmět.
V práci jsem byl donucen používat outlook a zjistil jsem, že mi vlastně vyhovuje.
Problém je, že nevím, jak ho nastavit, aby se po vykřížkování jen schoval do systray, nechci aby se komplet vypnul. Nemůžu to v nastavení najít.
BTW. existuje skin připodobňující outlook starším verzím?Ta verze 2007 mi přijde omalovánková, složitá, divná, možná je to jen o zvyku..
Za případnou radu děkuji

Už jsem to vyřešil.
Kliknout na ikonku outlooku v systray a zaškrnout volbu "skrýt při minimalizaci"
EDIT: přesto ale po vykřížkování se vypne celá aplikace, místo toho, aby se shodila do systray..škoda

Díky za tip, ale na to minimalizování do systraye po kliknutí na "čárku" minimalizace mi stačí pravý klik myšítkem na ikonu outlooku v systray a nastavit skrýt při minimalizaci. Mě jde o to, aby se nevypínal, když ho omylem vykřížkuju, tak jak to umí inteligentní aplikace, prostě aby zůstal spuštěn na pozadí i po tom, co zavřu okno křížkem