Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po zapnuti pc monitor je porad cerny

Pri restartovani pocitace uz nenabehnul obraz na monitoru.Tudis jsem myslel ze odesla zakladni deska.Desku jsem koupil novou, tim to nebylo, pak jsem koupil procesor tim to taky neni,do tretice jsem koupil zdroj.tim to taky neni.Graficka karta byla odskousena na jinem pc funkcni.V pc jsou jen ponechane ddr2, a problem je porad stejny.Uz si nevim rady .. :-)

Musím se smát. Ještě musíš koupit nový mixer, auto a vysavač. Přece když nejde obraz tak první dva podezřelí jsou grafika a její kabel s monitorem. Nenapsal jsi jestli jsou alespoň post testy nebo totální tma. První co jsi měl zkontrolovat je uvolněný kabel z PC k monitoru. Má monitor nějakou diodu, která by signalizovala, že pod napětím?

Tak doktore, vezmeme to z gruntu:
Po zapnutí PC 1. Roztočí se větrák na zdroji, CPU a GPU?
2. Je nějaké pípnutí nebo naprosté ticho?
3. Bliká nějaká dioda na PC? Jedna z nich je od HDD.
4. Vrní HDD jako by se spouštěl OS?

Po vyplnění tohoto testu jsou dvě možnosti:

a. Všechny odpovědi kladné -> vadný nebo špatně nastavený monitor
b. Některá z odpovědí záporná -> další závada.

KONEC TESTU

po zapniti PC se roztoci CPU i GPU
po zapnuti pc pipne HDD
mam tam 2 diody 1 horni sviti porad zelene a dolni je nejspis na hdd pri zapnuti problikne oranzove a pak sviti porad zelene

ale preci kdyz na ten monitor tedka jedu s jinym pocitacem a i na tomdle monitoru sem jel s tim rozbytim pc tudis si myslim ze nebude chyba v monitoru (moje myslenka)

Neříkal jsem, že je kabel v "čudu". To je málo pravděpodobné. Myslel jsem, že je uvolněný konektor na některém z konců. Zkus vytáhnout a vše znovu pospojovat a hlavně se podívej jestli je grafika dobře zasunutá ve slotu. Tenhle smajlík ":)" vyznačuje radost. Je mi divné /kabel v cudu :) sorry :) total tma..../ odkud ten optimizmus.

tak pro ujasneni:

monitor pouzivas na jinem PC a funguje?

GK zkousena v jinem PC, funkcni ?

vymenena z. deska, procesor a zdroj za nove ?

presto to stale nebezi ?

-rekl bych, ze to neni mozne, monitor pripojen k jinemu PC stejnym kabelem, jestli ne, tak zkus vymenit kabel.

ano monitor pouzivam i na jinem pc a funguje (pocitac byl zkousen i na jinem monitoru chyba porad pretrvava..ano GK zkousena na 2 pocitacech bez problemu ...ano vymena jak pisete ZK-PR-ZD ZA NOVE-ano presto stale nefuncni..ano je to mozne jinak bych nepsal jsem vse prozkousene a nic...jedine co me uz napada jsou ty ddr2. je to zapeklita vec

Tak poslední věc, kterou jsi nezkoušel: Zapoj ke svému PC jiný monitor. Když nepojede, tak není signál od grafiky nebo základní desky (chipset severní můstek je chlazený? Je to ten větší ze dvou švábů.). Na druhé straně psal jsi, že jsi MB vyměnil. Stejná chyba na dvou různých MB? Připadá mi to paranormální.