Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nezobrazují se mi síťová připojení

když zadám Místa v síti - Zobrazit síťová připojení, tak se mi nic neukáže. Normálně se mi dříve ukázaly síťové karty, na kterých jsem potom mohl nastavit připojení v místní síti. Teď to ale nereaguje a nemůžu se do toho dostat. Nevíte někdo, co by s tím mohlo být?

Mám XP SP2. Za radu moc děkuji!

Přeinstalace neproběhla. Jediné, co mě napadá, je to, že jsem tam měl trojského koně, kterého jsem odstranil SuperAntiSpywarem.

Momentálně je situace taková, že z počítače, na kterém je ten problém, vidím složku ve druhém počítači, ale obráceně to nejde.