Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dobry konvertor videa a audia

dobry den, potrebuji nejaky dobry program na konvertovani videa a audia vim ze google nekouse ale chtel bych nejaky lepsi driv jsem mel jeden docela dobry byl to nejaky mediacoder, a urcite znate i nejaky lepsi nez tenhle takze pls poradte

EDIT:a aby se v nem dalo i upravovat rozliseny

Dobry znamena u teba co? U mna je dobry ten kde si viem nastavit vsetko co chcem a hlavne ten ktory NEMA ziadne velke farebne buttony pre BFU (ptz vtedy clovek zvycajne NEVIE ze co sa s tym videom bude robit ptz BFU by to nechapal :). Takze ked chces velke farebne buttony, tak dalej necitaj :)

To neni potom ze klik klik ale nastavit si musis vsetko sam co chces s tym videom robit (vystupny kodek pre video, audio, bitrate, atd).
Konvertovat chces co a do coho? Ja konvertujem vsetko do avi (Xvid alebo DivX) takze si vystacim s VirtualDub(Mod) prip. avidemux. Vo virtualdube mas filtrov aspon 20 a je tam samozrejme aj resize (zmena rozlisenia). Len moc nechapem naco ti je zmena rozlisenia.

to zrovna ne, ale tak když si chci dát nějaký film do mobilu když někam jedu tak mi jde o to aby byl co nejmensi mam starou nokii 6233,a jinak jsem rad kdyz si to vsechno muzu v tom programu nastavit sam to jde prave v tom mediacoder a asi u nej zustanu v tom format factory se nejak nemuzu vyznat podle vzhledu bych řek že je spíš pro linux nebo mac nvm pletu si tyhlety os(operating shit)