Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem elektro - počítač (sestava)

Ahoj v jednom elektru mají počítač za 14 000 Kč a jestli by to bylo na hry.

Procesor: Intel core i3 540 3,06 GHz nebo ještě ( Intel E6500 2,93 GHz)
Grafika : GeForce GT240 1GB nebo ( Radeon HD 5550 1GB)
Ram : 4GB
HDD : 1TB
Windows 7
3 roky záruka

Co vy nato?

Ten první procesor není zas tak špatnej ale je to pokažený tou grafikou. Takže nebrat, takových chyb tam bude víc (výběr desky,zdroje..).