Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje klavesnice

Dobry den mam takovy problem rano jsem zapnul pocitac a prestaly mi fungovat nekteri tlacitka na klavesnici jako T,Z,CAPS LOCK,TAB,SHIFT a par dalsich (mnel jsem obicejnou USB klavesnici) zkusil jse odvirovat kompa ale byl cisty, a pa jsem preinstaloval OS a formatoval discy a furt problem byl stejny . po case jsem koupil bezdratovou klavesnici a vse bylo v poho , ale po mesici mne to zase zacalo blbnout odesli mi vsechna tlacitka a kdyz dam virtualni klavesnici tak mi to ukazuje ze je porat zamackly Ctrl dekuji predem

Skusil si tie Windows restartovat?

Ked si instaloval k tej klavesnici nejaky ovladac skus ho odinstalovat (v pridat/ubrat programy). Skus zmacknut Ctrl a pustit (na oboch stranach). Skusit prescanovat PC pomocou superantispyware v nudzovom rezime (viz sekcia clanky).
Ale tak jak to popisujes moj tajny tip: neranajkovat na klavesnici, a nepit sladke blbosti z McDonalda nad klavesnicou. Funguje to dokonale, ale az na dalsej novej klavesnici :)

Pravdepodobne tvoje ruky vyžarujú príliš silnú energiu.

Skús to ako liečiteľ prikladaním rúk.

No bacha, vraj môžeš vyžarovať aj negatívnu energiu čo zabíja, tak sa prv otestuj na nejakom zverstve. Morča, králik a tak podobne. Mačky ako testovacie zvieratá nefungujú, sú príliš silné osobnosti, majú bariéru pred vonkajším vplyvom, psy tiež nie sú moc vhodný, je to silne závislé od rasy.