Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Integrovaná grafická karta

Dobrý den
Mám velkej problém..Když jsem nainstaloval novejsi hry jako treba crysis atd nemohl sem je hrat mam hrozne slabou grafickou kartu (je integrovana v zakladni desce ) jinak processor mam amd athlon x2 6600+ ram 3GB a graficka karta je na odstrel nemuzu hrat dobre hry a nejvetsi problem je ze nemam v pocitaci slot na novou grafickou kartu ubec nevim co mam delat a nechci menit celou zakladni desku nemam na to prachy...nemate nejaky napad?

nemam v pocitaci slot na .. grafickou kartu ..... nechci menit celou zakladni desku nemam .. prachy... nemate nejaky napad?

To je v poriadku, je to úvod do realneho života. Velké túžby/touhy, malé zdroje. Je to tak so všetkým, chceš dívku modelku - dostaneš sousedku, chceš plat manažera 70 000 - dostaneš nástupní 13 000, chceš ferrari - kúpiš v autobazaru Golfa.
Tak si zvykaj.

Vypadá to, že nejlepší by bylo to někomu prodat tak jak to je a koupit si něco nového. S výměnou MB ztratíš pravděpodobně licenci na Windows (předpokládám, že to bylo nějaké OEM dodané s PC), takže buď budeš pirát nebo si steně budeš muset koupit novou licenci. Když připočtu skříň, zdroj a grafiku, je to už téměr celé nové PC.