Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s bootem

Zdravím návštěvníky tohoto fóra mám takový menší problém s biosem, tenhle týden jsem si dal do počítače novou grafickou kartu ATI Radeon 5770 (která šlape úžasně :D ), avšak mám problém s bootem a hláškou od biosu že byl pozměněn hardware a F1 pro pokračování a nebo delete pro vstup do biosu .. bios sám píše ať dám load default ale i když to dám a uložím tak mě pořád otravuje tabulka při startu pc .. Nevíte prosím někdo co s tím ? Počítač jinak jede bez problému akorát ta tabulka na začátku mě štve.. Děkuji :)

Co presne to hlasi?
Ak mas v BIOSe zakaz zapisu do flash (write protect flash), tak na jeden boot povol zapis (vypni write protect), ptz ESCD je vo flash. Alebo na jeden boot vypni virus protection ak taku polozku v BIOSe mas.
Da sa skusit aj zmazat ESCD, niekedy sa to vola Clear PnP Data.

P.S> skusit aj clear CMOS hardwarovo, ked nepomoze tak aj novu CMOS baterku.