Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání PC

Mám problém stím, že se mi počítač čas od času sám vypne a nevím, čím to může být.. Například, když si chci přehrát video v HD rozlišení, tak se obraz strašně seká a celý počítač je spomalený a po chvilce se vypne.. Po restartu pc se video sice spustí, ale počítač syčí a video se strašně seká... Nebude to zdrojem ? Nebo čím ?

díky za radu !
Změna předmětu, původně: ..... (mif)

pocitac syci ??? To ako ze jak?

Nieco sa ti pravdepodobne prehrieva, pravdepodobne nieco na zakl.doske (CPU, chipset, apod). Meraj teploty, kontroluj vetraky.

P.S. a sycanie je nadprirodzeny jav, daj to do NASA lebo tam potrebuju nieco co by vo vesmire sycalo bez toho aby k tomu potrebovalo hmotu :-)

Tak nejake vysokofrekvencne zvuky mozu ist z DC menicov zakl.dosky alebo zdroja ked su nahouby kondenzatory, skontroluj ci nemas vybulene kondenzatory na doske. Vseobecne moze byt zdroj alebo aj zakl.doska v haji.
P.S. to spomalovanie ale skor svedci o prehrievani, mas odpadnuty chladic na niecom apod. To PC musis otvorit a skontrolovat.