Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor + projektor BenQ

Dobrý den,

pc s integrovanou graf kartou (tusim ze Intel GMA 4500) a k tomu pripojuji projektor...

pokud je k pc pripojen pouze monitor tak je obraz cisty, nerozmazany...vse OK

pokud pripojim pres dva vga kabely* jak monitor tak projektor tak je obraz najednou rozmazany na obou zarizenich...dalsi vec je ze v "ovladacim panelu" graf karty intel nevidim druhe zarizeni - tzn projektor...ukazujemi pouze monitor.

*je to propojene pres dva 10m vga kabely, ale protoze az po privrtani drzaku na strop se zjistilo ze 10m nestaci tak jsou tam jeste dva 3m vga prodluzovaci kabely

uz hodinu se hrabu v nastaveni jak toho projektoru zkousim vse mozne a nic...

to Pc je asi 1 mesic stare, ta integrovana grafika je tak akorat na "kancelarskou" cinnost, ale sakra snad to musi zvladnout projektor...diky moc za rady ci postrehy

edit: http://eshop.100mega.cz/Default.asp?cls=stoitem&st iid=39663

Jak si tam pripojil tie 2 VGA kabely? Kazdy do extra konektora? Ma to PC 2 VGA konektory?

P.S. aha to mas pripojeny len jeden monitor cez analogove VGA na 26 (10+10+3+3) metrov vzdialenost? Tak na to zabudni. Mozno s kablami velmi drahej kvality by to bolo lepsie. Jedine co mozes robit je znizit rozlisenie a obnovovaciu frekvenciu a dufat ze to zacne byt aspon citatelne.

Na takovouhle vzdálenost nepřipadá v úvahu nastavování a pospojování kdovíjakých kabelů. Vyrobit nebo nechat vyrobit kabel na míru, pro RGB signály i pro obě synchronizace použít kvalitní 75 ohm koaxiál - bude to celé tlusté bago, ale je to jediná šance, jak by to snad mohlo chodit.