Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet nejede ale apkilace na něj ano

Dobrý den, mám problém ohledně internetu přesně řečeno se mi nenačítají stránky, ale Skype a ICQ mi jede a můžu i hrát hry přes Hamachi a Garenu. Ještě jsem zapomněl dodat, že to nejede na žádném prohlížeči zkoušel jsem Firefox, Chrom, IE a Operu. Jenom u opery se mi načtou dříve otevřené listy a načte se mi jedna nová stránka ale pak zase nic a když ji restartuji tak zase můžu udělat jeden krok. Skoušel jsem, i vypnout Firewall nic. Když tak Mám Win XP prof. a firewall co u toho byl. Trvá to už asi 4 dny a nepamatuju si že bych dělal nějaké změny nebo že bych dokonce něco instaloval. Tak prosím pomocte.

jestli sis nevšiml, některé aplikace se mu na net dostaly, čili to není výpadkem připojení a píšeš mu nesmysly.
nejspíš měl na pc problém s nastavením dns. nebo mohlo jít o nějakým programem poškozenou knihovnu winsock. pokud uživatel neví co s tím, je vrácení bodu obnovení taky možnost jak to řešit.