Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MS Word - Textury pro pozadí - jaká koncovka?

Ahoj všem! Prosím, jakou koncovku mají soubory, které se nabízejí jako textury pro pozadí ve Wordu? Menu - Formát - Pozadí - Vzhled výplně - Textura? Nemůžu to na disku najít. Potřebovala bych si je vytáhnout a použít pro jiný účel (pozadí na webovou stránku). Děkuji za odpovědi.

Vytvorit doc soubor s danou texturou, ulozit jej jako jednoduchy html soubor a textura se pak objevi v adresari doc_soubory jako jpg obrazek.
Pro dedka: Díky :-) Ano, takto můžu ty *.jpg obrázky získat, sice po jednom, ale aspoň tak. Myslela jsem původně, že někde na disku najdu místo, kde jsou uloženy všechny soubory pro pozadí ;-)