Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přihlášení na driverguide.com

Léta jsem se pro stahování drivers přihlašoval na driverguide.com jako drivers/all nebo driver2/all. Stránky jsou už dnes změněny a ten account už nefunguje :-/.
Pokoušel jsem se "doklikat" k nějaké free registraci, ale chce to nekompromisně vyplnit jakýsi "Zip/Postal code" ..... což nevím co je :-(
Potřebuji nutně ovladač pro Conexant HCF V90 PCI modem (W2k), takže nevíte někdo jak se zaregistrovat a nebo to přihlášení "ošulit" univuser/univpswd.

Tak už jsem to stáhnul, .... poslali mi login/pswd ... a zdá se, že je to platné i pro více než tohle jedno konkrétní stahování.
Ta registrační anabáze možná nemusela být tak "dramatická", kdybych si hnedle všimnul, že je tam vždy malý odkaz, umožňující pokračovat dál bez vyplnění .....tak jsem možná mohl "přeskočit" i tu stránku se Zip/Postal ..... přesto DÍKY všem za objasnění