Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetaktování Procesoru AMD athlon 64 m300 ??

Zdravím ,
Pánové mam problém koupil jsem ntb s tímto procesorem a zjistil jsem že majitel přede mnou ho podtaktoval :) , na 800MHz , a potřebuji vrátit frekvenci zpět na stanovenou od výrobce 2,0GHz ? Jsem naprostý laik poradíte mi jak na to v BIOSU?? Předem Díky za odpovědi ;)

Zřejmě je to naprosto v pořádku a dnes to mají už všechny procesory kvůli šetření energií.Pusť nějakou hru a podívej se na rychlost v cpu-z při přepnutí. Zkus se podívat do režimu napájení a nastavit u procesoru maximální výkon (ale nevidím žádný rozumný důvod). Nehledě že tím vypnutím asi bude víc hučet větřák....

No:-) jestli ta frekvence v klidu nemá být 800,tím pádem je to přetaktované a nespočítá to správně protože to chodí chybu dělení.

edit: Aha mě to napsalo taky přetečení.