Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - nefunguje spořič obrazovky

Mám nově nainstalovaný Windows 7. Kromě jiných problémů, které se mě již podařilo vyřešit, nefunguje spořič obrazovky - nevypne se v nastaveném čase. Uměl by někdo poradit ?
Změna předmětu, původně: Windows 7
Změna kategorie, původně: Software (karel)

čau, abych nazakládal nové téma popíšu svůj problém tady- je stejný jako tazatele
mám nový ntb (HP probook 450) win7 64bit. grafika Intel HD graphic 4600. po zvolené době nenaskočí spořič, ani se nevypne monitor. v nastavení spořiče náhled jde, jen se sám po chvilce zruší. navíc jsem zpozoroval, že při zapnutí prohlížení obrázků na fullscreen (irfanview) se i ten fullscreen po pár sekundách sám zruší.
první den spořič normálně šel.. přeinstalování ovladačů grafiky nevyřešilo nic
díky za tipy