Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klíčové slova v souboru WindowsUpdate.log

Dobrý den, narazil jsem na výše uvedený soubor, a udělal si soft, který z něj četl, kdy přesně byl PC vypnut. Problém nastal při testování na jiném pc. Údaje o vypnutí byli vedeny pod jinými klíčovými slovy, tak se ptám, podle čeho jsou tyto klíčové slova určeny. Záleží snad na verzi OS ?? či každá verze má jiné parametry ?? Nebo se vyskytuje jen pár možností ??

Klíčové slovo u mého OS beru jako "code = 0x240001" :
2010-11-23 23:21:40:812 1312 8c4 Service ** END ** Service: Service exit [Exit code = 0x240001]

exit code neni ziadne klucove slovo ale hodnota ktoru vratila main funkcia sluzby. Moze to byt aj akakolvek nahodna hodnota aku programator zrovna zabudol v eax registri apod.

P.S. ako klucove slova pouzivaj radsej napr. "Service exit" a "Service startup"