Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Torrent

Zalezi na rychlosti internetu pri Stahovani pres torent ? kamos rikal ze pres torrent stahuje kolem 1mb/s a to ma rychlost downloadu 2 000 kbit/s(www.rychlost.cz)..... ja mam kolem 3-4 mb a stahuju tak max 400kb/s pres torrent ....
Je to teda mozne????

U torrentu záleží na počtu seedů.Pokud stahuješ jiný torrent než tvůj kamarád, bude se to lišit.Na rychlosti internetu ale taky dost záleží.Rychlost internetu tě jenom omezuje.Čím rychlejší, tím menší omezení