Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr externí zvukovky

čau, chci si pořídit novou externí zvukovku, ale vůbec si nejsem jistej, jakou vybrat. potřebuju, aby podporovala 5.1 bedny a hlavně win7 32bit. nechci za to moc utrácet (max 1500), tak doufám, že mi něco slušnýho doporučíte
osobně sem uvažoval nad timhle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=5574 8 ale nikde sem nenašel nic o podporovanejch OS a čet sem něco o problémech s win7, takže fakt nevim

no tak z recenze sem se toho moc nedověděl, ale asi zkusim tuhle, na běžný poslouchání tu bude stačit. jen by mě ještě zajímalo, jestli bude zvuk alespoň kvalitnější než u mý starý integrovaný AC'97 zvukovky a co to chce za počítač, protože ta, na kterou sem odkazoval v hlavním příspěvku chce 1 GB RAM a nějákej dvojjádrovej procesor, a já absolutně nechápu k čemu... tak mi de o to, jestli bych to na mým intel pentium 4 3GHz a 3,24GB RAM bez problém rozjle, aniž by mi to snižovalo již tak mizivou výkonost počízače
jo a co se týče tý podpory... když to podporuje win vista, automaticky to podporuje i win7? :)

Sakra chlape,asi jsi to nečetl celé a řádně,nebo jsi to jen tak proletěl.

jestli bude zvuk alespoň kvalitnější než u mý starý integrovaný AC'97

to tam popisuje taky

když to podporuje win vista, automaticky to podporuje i win7?

o tom tam taky píše

jestli bych to na mým intel pentium 4 3GHz a 3,24GB RAM bez problém rozjle,

to netuším,ale myslím si,že by s tím neměl být problém.Zkus Google,jestli o té kartě ještě něco nenajdeš.

Poznas google?

Stranky vyrobcu:
http://www.sweex.com/en/assortiment/sound-vision/s ound-cards/SC016
compatible operating systems: Microsoft® Windows® XP, Windows Vista® or Windows® 7
ovladace
http://www.sweex.com/en/assortiment/sound-vision/s ound-cards/SC016/drivers_firmware

P.S. co sa kvality tyka mas tam THD 0.017 % a SNR >90dB to by malo byt hodne slusne.
Konieckoncov ma to aj SPDIF vystup takze ked budes chciet hifi receiver tak ho zapojis digitalne = kvalita maximalna aka existuje na zemeguli ptz zvukovka ten zvuk nijak potom neovplyvnuje :D

omlouvám se... nevšim sem si, že to má i druhou část. takže já sem spokojenej, jen mě trošku straší ty menší problémy s win7, protože nechci, aby se mi tu sekal zvuk, jako u tý mý stávající karty... ale tak snad to bude v pohodě, protože recenze je z poloviny roku 2009, kdy win7 začínal, takže do teď určitě ty ovladače upravili, aby byly plně kompatibilní... co myslíte? :)
a co se týče požadavků, nikde sem nic nenašel, takže by to nemělo bejt náročný... snad to teda dobře dopadne :)

Co sa ti seka?
Inac creative ma dost katastroficky chaos v ovladacoch, takze tej diskusii o Creative karte aj verim, u creative by som bol opatrny (s microsoft ovladacmi co su vstavane vo Win7 to sice pojde, len creative ovladace s vsetkymi dodatocnymi featurami nemusia existovat). Preto ani moc nechapem tu vysoku cenu u tej creative.

P.S. inac mas tam aj link na recenziu tej lacnejsej zvukovky
http://www.svethardware.cz/art_doc-C59B8FF7E04EDE0 3C12575E9006C8D06.html
skusal to aj na Win7 a slo mu to (priestorovy zvuk sice s nejakym externym ovladacom ASIO4ALL ale siel). Kvalita lepsia jak integrovana.

jo, však o tom sem psal minulej příspěvek... :) všim sem si, že creative to má s těma ovladačema nějáký divný, bylo hodně stížností a je to zbytečně drahý, takže du do tý levnější, jen doufám, že to teda bude všechno fungovat :)
zvuk se mi tu občas seká, hlavně na internetu bez kabelu, a to se buď zasekne a opakuje se rychle určitá část písničky (zní to strašně) nebo to "jen" vynechává a ještě to prská. neni to reprákama, nepomoh reinstal pc a navíc to částečně blblo i v xpčkách, zkoušel sem experimentovat s ovladačema, ale musim mít ty na cedečku, protože s nejnovějšíma mi to hrálo jen 2.1... zkoušel sem všechno a na jiným fóru mi potvrdili to, že je to zvukovkou. navíc mi tak divně hučí subwoofer, když je zapojenej do zvukovky a pc je zaplej, když ho vypnu nebo to třeba strčim do ipodu, nic nehučí, takže zvukovka, a proto schánim nějákou novou a levnou s podporou win7, což je ta od sweex :)