Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehlížeč

Zdravím. Co mám dělat. Mám Internet Explorer a nainstaloval jsem si Firefox. Jenže mi začaly blbnout mechaniky,jak vypalovačka tak i DVD.Nemoh jsem spustit třeba CD s Poč. pro každého(PPK).Jak by se prohližeče hadaly ale expr. byl nastaven jako výchozí.Po odinstal.Firefox 1.5.0.1 mechaniky zase jedou. Co s tím ale chtěl bych oba.Mam Britanika na Exp.

JaFi: Tak jsem si připadal dneska v Mountfieldu. Protože se na zahradě začíná tráva zvolna prodlužovat, ukradl jsem krapet volného času a odvezl sekačku seřídit, vyčistit a opravit zvedátko koleček do Mountfieldího servisu. Nejprve mi oznámili, že mám zcela určitě ohnutou ojnici a oprava bude za 4 litry. Odpoledne mi volali, že je celý motor v háji (mě teda do poslední chvíle na podzim sekala), neboť vypadl pístní čep a podrápal válec. Takže původně drobnost a vymnění mi motor za 6 litrů!3-[