Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem domovská stránka

ahoj kluci. chtěl bych vědět jak se dá udělat pri přihlášení na seznam.cz abych měl na domovský stránce sportovní výsledky . děkuji za odpovedi

Jaky mas prohlizec?
nevim zda-li myslis toto:
klepni na nastroje - moznosti internetu- a tak musi byt adresa domovske strank tak ji prepis na adresu toho sportovniho serveru.

Ale myslim ze by to stacilo dat jen do oblibenych.