Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potíže s připojením k internetu

Zdravím všechny. Je to necelý půl rok co jsem si koupil novy notebook. Mám ovšem problémy co se týká internetu. Na privátě využívám wifi síť a stává se mi nasledujíci věc: co 5-10-15 minut mi začne blbnout připojení..ale tím stylem, že jsem připojen,mám 4-5 čárek,ale objevi se mi u toho zluty trojuhlenicek s popiskem: pripojeni neni k dispozici, za 20 sekund opšt vše jede. Stalo se mi to i ve Student Agency v autobuse. Většina neměla problém se připojit. Já se připojil, měl plny signál, ale opět ten znak žlutý který tam byl bohužel celou cestu :D ..někde jsem četl, že nekteré síťové adaptery nekomunikoji s určitou síťi, ale moc se v tom nevyznám. Prosím o radu nebo o pomoc. Předem děkuji :)

no popis že máš zluty trojuhlenice nie je práve oplývajúci informácou.

Vhodné je vedieť čo systém vypíše po zadaní príkazu:

ipconfig /all

napr:

Ethernet adapter‚ WiFi Card Intel:

Prípona DNS podle priipojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Ethernet adapter WiFi Card Interna:

Fyzick adresa. . . . . . . . . . : 00-0E-35-5C-07 Používa  server DHCP . . . . . . .: Ne Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 192.168.1.2 Maska podsíte . . . . . . . . . . : 255.255.255.0 Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.1.1 Servery DNS . . . . . . . . . . . : 8.8.8.8