Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím výběr monitoru

Dobrý den, mám prosbu ,potřebujeme koupit nový monitor, je tolik typů a značek, že vůbec nevím jak vybrat.
Potřebuji ho hlavně na sledování filmů , pohádek a hraní her. Jediné co požaduji , aby měl repráky. Děkuji . Jana

Treba si položiť niekoľko otázok a na tie potom odpovedať:

1. Akú chcete uhlopriečku (19",22",24" ...)
2. Aký typ konektora/výstup má Vaša graf.karta (D-Sub, DVI, HDMI)
3. Aký je cenový strop
4. Naozaj chcete repráky (ten zvuk z monitora Vás akurát silne znechutí)

Cena tak do 5 tis., jaký výstup má grafická karta nevím, a poraďíte jak to zjistit ?
Repráky oželím, ale jsem na to zvyklá u součastného monitoru, úhlopříčka je mi jedno. V obchodě se dobře dívalo do LCD LED.