Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání

Čau
Včera jsem vypnul jako pokaždé PC tak že jsem ho hybernetoval(režim spánku), když jsem ho dnes zapnul naběhl jako vždy jen nešlo nic dělat, tak jsem ho restartoval.
Teď když zapnu pc tak se bud rozjede a když se dostane na startování windows (tam kde je logo) tak se to sekne, seklo se to i pří screenu s typem procesoru,počtem ramek,harddiskem...jednou se mě ho podařilo na chvíli rozjet, tím že jsem zkusil nouzový režim který předtím dvakrát nejel restartoval ho a pc naběhl i normálně musel jsem ale vyndáním baterky ze zákl. desky po ale asi hodině práce se sekl znovu
Párkrát jsem ho zkusil nastartovat jako předtím ale nic, teď když ho zapnu tak se pc rozjede ale nenastartuje monitor ani klávesnice ani myš. To už se mi taky párkrát stalo a nějak jsem to rozjel ale teď už si fakt nevím rady čím jsou tyto problémy způsobeny. Předem díky za tipy popř rady jak na to.

Tak jsem tam dal jiny zdroj, podle vseho funkcni, pc se chova stejne zadna zmena. Po pripojeni k napajeni se sam zapne, ale monitor, klavesnice, ani mys nejede. Odpoledne zkusim vymenit ty ramky a pokud ani to nepomuze, zkusim tam dat druhou zakladku s jinym procesorem.

Pisu ze jsem vyndal baterku ze zakladky tim padem by mel byt bios nastaveny na default takze tam nic takoveho nastaveno byt nemuze. Nebo jsem te nepochopil. Dnes jsem tam dal jinou mb i s procesorem ale vysledek byl podobny no mys i klavesnice se po asi 5s rozjely na 1s a pak zase zhasly i s diodou zapnuti pc monitor ale stejne nereagoval. Vymenil jsem i grafiku a nic. Tohle je asi nad moje sily tak to asi zitra hodim do servisu co s tim je a co je pokazene. A podle toho koupim co bude potreba popripade necham spravit