Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekanie hier na NEW noteboku !

Synovi som kupil notebook HP 625 AMD Athlon 2 dual core 2,1GHz ,320Gb HDD ,ATI HD 4200 integrovana.Windows 7 ultimate 64Bit.Po nainstalovani hier aj napriek roznym nastaveniam a ovladacom hri idu sekane ? Vie niekto poradit.? Skusali sme aj nastavenie biosu ale HP maju Bios blokovany a neda sa tam nic nastavovat.Diki za kazdu radu !:-)

To ako ktore su tie kriteria ktore splna s rezervou? Si nemysli ze nejaka 4200 je rychlejsia jak 1950, to proste neplati (kopat mozes do marketingovych odrbavacov vyrobcov)

Windows tam instaloval kto? Ovladace dosky a grafiky su tam jake?
Notebooky nie su na hry a integrovane grafiky duplnom nie su na hry.