Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 Ultimate - rozmazané ikony

zdravym.jsem novacek.vcera jsem kompletne odpojil PC a kdyz jsem ho znovu zapojil,tak mam rozmazane ikony,nejsou ostre.muzete mi po lopate napsat navod jak to spravy.mam Windows 7 Ultimate. vse pred odpojenim bylo v poradku.dekuji za pomoc.
Změna kategorie, původně: Software. To je opravdu polovina tazatelů neschopná tohle zvládnout?
Změna předmětu, původně: Windows 7 Ultimate (karel)

tak jde ti to nebo nejde?Včera to bylo dobry,udělej obnovu systému,víš jak?Zmáčkni start v něm vyber ovládací panel /foto dole/,poté najdi obnovení,uvidíš tam /foto dole/ Spustit nástroj Obnovení systému,to zmáčkneš.Vybereš /foto dole/ vybrat jiný bod obnovení,potvrdíš a vyber včerejší den podle datum,kdy to normálně zobrazovalo.Nech pracovat pc než vše dokončí.