Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s routerem Tp-link 542G

Ahoj mám problém se shora uvedeným routerem. Mám doma PC a notebook. Když např. se synem chceme hrát společně s ostatními kamarády hru po netu, jakmile se oba dva připojíme do skupiny jednoho z nás (PC nebo notebook) to vykopne. Absolutně nechápu kde je zakopanej pes. Předem děkuji za ochotu a odpověď. stmisa@seznam.cz

Zvonku mate obaja stejnu IP (z pohladu internetu vypadate ako jeden PC) preto to nejde zvycajne ani ist nemoze. Musel by si si bud kupit od providera 2 verejne IP adresy a prenastavit router, alebo by musela dovolovat hra (alebo herny server) dvoch ludi zo stejnej IP adresy (to je nutne sa pytat na tom konkretnom serveri ze ci to ide a jak, mozno bude treba prenastavit v hre porty cez ktore sa to pripaja, alebo to nejde vobec. Dotazovat sa na tom konkretnom hernom serveri)