Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola otevřených portů na PC

Jakým způsobem zkontrolovat otevřené porty na PC (WinXPP).

Ve vyjímkách je povoleno UDP 27015-27019, ale nejsem si jist, že to doopravy jede.
Advanced Port scanner mi píše, že porty 446-65535 closed. Existuje nějaký veřejný web který to dokáže zkontrolovat z venku ?

1. pomocí netstat -a si ověř na kterých portech ti co poslouchá.

pak můžeš

2. pomocí nějakého online scanneru (nebo kamaráda s nmap-em) testit co máš otevřeno na firewallu.

P.S.: pokud je před tebou router s NATem a (případně) máš neveřejnou adresu, tak je to úplně jedno, pokud sis na tom routeru nezapnul forwarding portů nebo funkci tzv. DMZ