Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volání přes skype-šumení

Volám s kamarádem přes skype(skoušel jsem teamspeak i icq)a vždycky po nějakých časových itervalech (5minut,20minut,2hodiny)mi začne šumet mikrofon.Nevim proč už jsem vyměnil i zvukovku a stejně to šumí vsadim se že nejsem jediný.Nemá někdo radu?

Kedze si odmietas pozret ten mixer tak chod aspon do nastaveni skype (menu nastroje - nastavenia) a tam mas audio - mikrofon a ODskrtni "automaticky nastavovat mikrofon" a nastav si tam posuvnikom hlasitost mikrofonu na nejaku normalnu hlasitost aby to nebolo prebudene.

P.S> alebo ina moznost tam kde si dal sem ten obrazok tak klikni na ten mikrofon, dole mas urcite tlacitko na dalsie nastavenia k tomu mikrofonu, a tam ked mas zaskrtnute +20dB boost (zosilenie) tak to odskrtni.