Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizácie Win XP Home Sk s SP3

Zdravím, prosím o pomoc s problémom inštalácie aktualizácií Win XP (nastavenie aktualizícií : upozorňovať na dostupné aktualizácie) - po stiahnutí aktualizácií mi Windows neponúkne priamu inštaláciu aktualizácií, ale aktualizácie sa chcú nainštalovať až pri vypínaní PC. Potrebujem zrušiť túto inštaláciu, lebo zrejme pri sťahovaní aktualizácií došlo k nejakému problému, pretože inštalácia aktualizácií sa nedokončí ani po niekoľkých hodinách a PC sa nevypne. Poradí mi niekto, kde sú uložené stiahnuté pripravené aktualizácie, aby som ich mohol odtiaľ vymazať? Za ochotu poradiť vopred ďakujem. Ivan

Chod na start-windowsupdate, a nainstaluj vsetky kriticke aktualizacie rucne, restart, potom uz by nemal chciet nic instalovat po vypnuti.

Teoreticky sa da zmazat C:\Windows\SoftwareDistribution\Download, ale to by som zatial nerobil, az ked nic ine nepomoze.