Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkusenosti s Lenovo SL510 (+ Win XP)

Zdravim,

vcera jsem tu daval dotaz na koupi notebooku od Asusu. Nyni jsem vsak zjistil, ze docela dobre vypada i Lenovo SL510.

Jake mate s timto strojem zkusenosti?
Notebook je bez OS, tak se chci zeptat, mate-li na nem win XP a pripadne jake ma v tomto systemu problemy.

V diskuzich byly nejcastejsi problemy s tlacitkem pro wifi (reklamovatelne), nahodnou hybernaci a labilnim wifi.

Diky moc za odpovedi.

tiez mam sl510(typ 2847-7tg -bez bluetooth, mikrofonu a webkamery) a som vcelku spokojny. pouzivam ale win 7, lebo na xp mi nejak blbol zvuk-bol nejaky skresleny(drivere som instaloval automaticky cez ten lenovo soft). nakoniec som hodil win 7 a bez problemov. mozno ale keby som skusal iny driver,.... ale neskusil som. neviem preco vymyslas s win xp-sedmicky na nom bezia dobre.

s tebou popisanymi problemami som sa nstastie zatial nestretol.

Sedmicky na nem mozna bezi dobre, ale tento konkretni stroj se prodava bez OS a k dispozici je multilicence pro XP. Pouzivany SW je na XP bezproblemovy, na sedmickach uz instalace neni uplne hladka... Tak proc nezustat u XP, je-li ta moznost...

Jinak diky za cenne zkusenosti.

PS: kdyz tam mas win 7, dostal jsi k tomu i recovery DVD pro XP?