Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se dvěma grafikama v notebooku

Zdravím, potřeboval bych poradit s grafikou. Můj noťas po přeinstalování Visty na Win 7, nějak přestal spolupracovat s grafikou... před tím se mi to vždy po zapijení do elektřiny přeplo na nějakou výkonější grafiku ale teď to tak nedělá a grafiká fičí na 50%, nevím.... ovladače jsem stahoval... po instalaci ovladače mi najede system a zobrazí se jen jakási základní plocha bez ikon a počítač prostě nefunguje... jsem laik a nevyznám se v tom. Prosím o radu a předem děkuji.

Ale tak zlé to nie je.

Inak prvé co ak chceš niečo riešiť je identifikácia daného notebooku, výrobca, presný typ. Inak nikto a nič ti nedokáže napísať a tvoje obtiaže sú sťažnosťou do prázdna bez šance na odpoveď.

Potřebuješ konkrétní ovladače pro svůj notes ze stránky výrobce. Tyhle kousky s IGP + GPU si někdy postaví hlavu (osobní zkušenost s kterýmsi Asusem) a rozchodit to nebývá jednoduché. Začni těmi ovladači, třeba se to "chytne".