Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém z připojením

dobrý den
přeinstaloval jsem win vista , vše funguje, ale když jsem se připojoval na internet přes wifi d-link tak to sít našlo a je to připojeno jen z omezeným přístupem, asi jsem někde něco zapoměl povolit nebo co, poradíte, děkuji

Používáš standardní windowsí SSID browser nebo ulitu výrobce wifiny? V druhém případě ji vypni (třeba skrz CS Starter) a nakonektuj se přes tu integrovanou službu. Obvykle to pomůže, ale nejsem síťař - počkej si na vyjádření zdejších síťových guru.

edit: Všechny ovladače jsou (ve správném pořadí) nainstalovány?

Omlouvám se za latinu, ale nenapadá mě, jak to napsat srozumitelněji :-). Věc se má tak, že ovladač bezdrátového udělátka si nainstaluje i vlastní utilitu pro správu wifi připojení. Ta se mnohdy (obvykle) mlátí se standardními službami Windows, takže je potřeba ji vypnout a začít používat windowsí klasiku pro připojení k wifi sítím (takový ten hřebínek v systrayi). Jak vypnout - pomocí programu CS Starter. Co vypnout - netuším: ono se to nějak jmenuje, nevím ale jak (každý výrobce tomu dá jiný "geniální" název).