Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil do 3 tisíc

Zdravím . Chtěl bych se Vás zeptat , jaký mobil do těch třech tisíc by byl ideální pro mou mámu . Mobilní funkce ovládat umí , je totiž z mladší generace . Ale nemůžu najít mobil , který by se ji hodil . Poradíte někdo ? Díky

Tom

Absolutně nekonkrétní dotaz. Každý ti poradí jinou značku/typ a budeš tam, kde jsi teď. Měl bys specifikovat, jaké funkce vyžaduješ (resp. tvoje máma), jakou konstrukci (dotyk. displej, véčko, ...), atd... Jestli telefon potřebuje jen na volání a SMS, ať zajde do nejbližší prodejny a nechá si nějaké telefony ukázat naživo - to je nejlepší.

Za tu cenu co se ted prodava,je to dobrej kup,maticka urcite vyuzije mapy,kdyz ne na cestu autem,tak se da nejit krasne treba ulice,kdyz nevis,kde presne je,nejednou me to pomohlo se v Brne zorientovat,kdyz jsem nevedel presne adresu co hledam,nasel jsem si pomoci mobilu kde stojim a ulice s obchodem byla za rohem...
Nicmene je jasny,ze telefonu je plna prde...takze...
A ceny leti dolu jak prase.Tva Nokia E5stoji co stala 5230 pred rokem...:-)

A ceny leti dolu jak prase.Tva Nokia E5stoji co stala 5230 pred rokem...

Takhle bys mohl čekat donekonečna a nekoupil bys nic.

Já 5230 odmítl z prozaického důvodu - nemá wifi. Ta je dle mě využitelnější než gps, i když gps je taky užitečná fce a používám ji jako naplavenina ztracená v Praze často :-D