Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem no digital data- logitech z-5500

Ahoj. Mám doma logitech z-5500 a po zapojení přes optiku mi to hlásí no digital data. Jen do té doby než něco spustím. Pak tam doteče signál a už to nehlásí. Na czc tam psali o nějakém programu který se zapne se startem windows a vysílá neslyšitelný signál, aby to tuto chybu nehlásilo..Mě to nepomohlo. Nevíte o něčem jiném a nebo je to na reklamaci?
Jo a když už zakládám tohle téma tak jsem zkoušel dát do PC dvd s DD (dolby digital) a čekal jsem, že se to přepne na tom panelu do DD, když to mám přes optiku a ono nic. Takže zvuk 5.1 dostanu pouze rozmícháním pomocí fce Dolby pro logic movie, nebo music..Prosím všechny o jakoukoliv radu.díkes

tak jsem přeinstaloval ovladače na kartě a upgradoval na novou verzi a v nastaveni digital jsem zaskrtl jakesi policko "play stereo mix using digital output" a to zpusobylo, ze mi to uz nehlasi no digital data do te doby, nez vypnu pc, nebo do te doby nez shodim tu aplikaci, v které jsem to nastavil. Jenomže pořád to má problém s krátkými tóny. jakoby tam nestihli dotéct nebo co. treba na icq kdyz mi prijde zpráva tak z repro se ozve jen polovina toho zvuku a kdyz pri tom mrknu na panel, tak se tam na chvilicku objevi detecting...
Poradte mi prosim jestli je toto na reklamaci, jestli si tím pomohu a zdali to není u všech modelů stejné????