Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Word - male ciselko

Zdravim,
prosim Vas jak dam ve Wordu to male cislo, ktere mi pak na konci strany hodi caru a tam muzu napast k tomu cislu od koho byla citace a podobne?

Ted nevim, jestli si delas srandu, nebo mluvime o necem jinym. Jde o to, ze mam napr. nejakou citaci...ukoncim citaci a na konci dam napr. malu 1...a pak mi na konci strany vytvori caru a pod carou je cislo 1 a k ti jednicce muzu napsat zdroj citace