Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trhavý pohyb myši

Zdravím, mám problém s celkovým "pohybem" operačního systému. Vždy když udělám pohym myší tak je trhavý a zároveň roste vytížení procesoru (cca 25+%), upozorňuji, že tento systém je čistě přeinstalovaný a disk naformátovaný, verze je OEM... Trhavé jsou taktéž například animace, aero... ovládače jsou aktuální, grafika je GTS 250, procesor Intel e7300 a BIOS je updatovaný. Děkuji za veškerou pomoc

O virech noc nevím, ale testoval jsem Avirou.. vytěžovalo to už při prvním spuštění (to jsem ještě nebyl ani připojenej přes kabel k internetu). Nejvíc vytěžuje IE8 (pohybuje se to od 6% k 8%), jinak nečinné procesy jsou při nejhorším na 70%

systém je čistě přeinstalovaný

neguje

ovládače jsou aktuální

takze co presne si tam uz do tych windows instaloval a odkial presne?
P.S> jak sa to spravalo okamzite po cistej instalacii? (bez ovladacov?) Nemas nahodou pripojene nejake USB zariadenia, kamery, tv karty, modemy, atd? Vsetko co neni nutne poodpajaj.
P.S.2. ked si tam uz stihol instalovat ovladace tak uz by si to kludne mohol stihnut aj zavirovat, takze je nutne napisat aj jak sa to spravalo ihned po cistej instalacii. Mys musi byt plynula.

Myš USB XL-750BH od a4tech, už i po čisté instalaci to vytěžovalo, webkameru mám ale ta je odpojená.. jinak je připojené vše co musí pro funkčnost, modem jsem už zkoušel zezačátku (nebyl připojenej kabel k pc), poté jsem zkusil ovládač na nVidii z oficiálních stránek.. to jsou veškeré ovládače co jsem instaloval..

Firewall je od Microsoftu a je zapnutý. Update biosu jsem udělal sám po dokončení instalace a chvilkového hraní karet ve Windowsu, někde jsem se dočetl že by to mohlo pomoct... :)

Tak nainstaluj vsetky ovladace k zakl.doske, zacni chipsetom. Pre spravny Windows samozrejme.
P.S. a skusil si prepnut toho spravcu procesov aby si videl vsetkych pouzivatelov? Co to vytazuje?
A skus v BIOSe load defaults. Inac vypada to na nejaky problem v HW, napr. nejaka PCI karta alebo USb zariadenie apod ktora kvoli nejakej vade vkuse generuje IRQ apod.

Typický problém dotazu: nespecifikovaná myš!.
USB, PS2, IR, radio??? Jak potom hledat chybu.
Má OS nějaký firewall -> (vytížení procesoru (cca 25+%)) nekomunikuje něco za tvými zády. Nerozesílají se data nebo maily? Atd...