Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba PC

Zdar lidi chci si postavit PC a dělám to poprvé tak jsem se chtěl ujistit že ten hardware co tam dávám je v poho a bude to dobře šlapat. Nebo jeslti by jste mi neporadili jiné cenově podobné a stejně výkoné komponenty dík.

Zatím jsem složil toto.

MICROSTAR K8N NEO4-FI 2842
AMD Athlon A64 3500+ 6300
ATI (Sapphire) Radeon X850XT 6294 Nebo GeForce 7600 cenově je to stejný.
1GB DDR2 400 Mhz 3474
Eurocase ML 5412 450 W 1590

Jo HDD tam nechci mam 2 ve starém pc. Předem dík za odpověd.

Zakladni deska MICROSTAR K8N NEO4-FI 2842 :
# Formát: ATX (304x244mm), ATX 2.03 napájení (24 + 4 pin)
# Čipset: nVidia nForce4 Ultra
# Socket 939, Athlon 64, Athlon FX, 1GHz Hyper Transport
# 4x DIMM, max. 4GB DDR400/333/266, dual channel
# 1x PCIe x16, 1x PCIe x4, 1x PCIe x1, 4x PCI
# 4x S-ATA II + 2x IDE Ultra ATA/133, RAID 0, 1, 10
# Floppy: ano
# Integrovaná síťová karta: Marvell 88E1111, gigabit
# Integrovaná zvuková karta: AC´97, 7.1-ch, ALC850, S/PDIF out
# FireWire: VIA VT6307, 2 porty
# Konektory: 4x USB 2.0, 1x FireWire, 2x PS/2, 1x paralelní, sériový, RJ45, 7.1 audio, S/PDIF out
# Headery: 6xUSB 2.0, 1x FireWire, CD-in, Front audio, IrDA, D-Bracket2

Z toho plyne, ze mas spatne pameti, musio byt DDR a ne DDR2.

Zdroj minimalne Fortron.
Grafiku GF 7600.

Přesně tuhle mám. Je dobrá, ale pozor- dvířka se otevírají jen na jednu stranu(samozřejmě jdou vyndat) horší problém je že umístění dvou USB a konektoru pro sluchátka a mikrofonu je takřka napravo z boku takže pokud plánujete skříň umístit napravo ke stěně tak bude problém tyto konektory používat (nutno šoupat se skříní).Dvakrát se mi stalo že jsem tam zapoměl flešku a skříň strčil na původní místo a ohnul jsem jí skoro do pravýho úhlu-ale již vyřešeno - http://www.alzasoft.cz/d56173/akasa-control-panel-c erny-black-panel-do-5.25-pozice-21-funkci-displej-u sb-fw-sata-audio-line-in-out.htm