Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mod do dvd - authoring

nemůžu najít program pro autorizaci dvd z mod souboru z kamery. Je to už formát připravený na vob, jenom je potreba do něj přidat a něj přečíst informace pro celou struktru disku dvd. Ale všechny programy co sem našel fungujou tak že dekodujou a znova kódujou celý video, a to hrozně trvá i ztrácí kvalitu. Nerovision má sice smartencoding, ale ten často nefunguje a podle času taky nejsem jisty že ho nějak znova nekoduje.
Dobře to uměl program IfoEdit, tam dvd author byl opravdu. Jenomže musel být video a zvuk zvlášť.

Kbyby mi fungoval tak by 2hodinový video bylo za asi 15 minut hotový v dvd.
Jenom škoda že rozděluje video a audio, a že neumí neumí snížit kvalitu (bitrate) jako dvd shrink (DVD shrink snad ani při snížení kvality znova nekonvertuje, když tak rychle zapisuje).
Ale DVD flick při spojování (combine source), spojí jenom 34 vteřin a hned prewskočí proces dál. To dělá jenom když zaškrtnu Copy MPEG-2 streams.

Kdyby ji dělal pokaždý tak by to stejně nemohlo byt tak brzo, proto sem psal že za tak krátky čas, dyť cely film trval do 10 minut. Už sem v něm dlouho nedělal tak ani nevim jestli sem zadal hloubkovou analýzu. S tou to pak trvá asi 2x tolik, ale stejně 10 minut to nemuže trvat s rekompresí ani bez ní.

Jo, ke kameře byl a samozřejmě sem ho zkusil, ale ten to taky konvertoval znova. Na stránkách píšou že ted ke kamerám dodávaj PowerProducer 3 pro autorizaci, ale ke stáhnutí sem tam nic nenašel. Kamera mam už asi 4 roky je JVC víc ted nevim. Ale zkusim ten dvd flick, ten vypadá dobře.

zkus avidemux- otevřít, jezdcem najet na začátek druhé poloviny filmu, tlačítko A (tím se ti označí druhá část), klikneš na tlačítko delete. zůstala půlka filmu.

video: copy
audio: copy
kontejner flv a uložit video (příponu v názvu mu tam dopiš)
---
potom to sjedeš s první půlkou filmu znova (ovšem s tlačítkem B) a fertig. avidemux by měl fungovat na w2k

---

jinak můžeš zkusit movicu: http://sites.google.com/site/vanibhargav/movicagui de22 - na jednodušší flv (mpeg1/2 a audio pouze mp3) postačí. na google je toho hafo (split flv)