Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc Nereaguje

Do teď všechno šlapalo jako hodinky, ale když jsem včera vypnul PC tak ráno už nešlo zapnout... Vubec nereagovalo .. Čím by to prosím mohlo být?? :-(

No, možností je spoustu - mně se třeba jednou stalo že vypadl konektor na káblíku od spínacího tlačítka ze základní desky - přišel jsem na to až jsem vyměnil zdroj a ten taky ani ťuk. Jak mohl vypadnout netuším...
Takže opravdu zkontrolovat všechny káblíky a konektory a vůbec vše co jde odpojit (snad kromě procesoru) - nejlépe vytáhnout a znovu zastrčit - může být i zoxidovaný.