Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s zástupci?

Čau, mám takovej drobnej problém, ne nijak zavažnej, ale vadí mi. U některých programů v počítači mi po instalaci a restartu proste zmizi na liště(kdyz jsou zapnuty) ikona. Zkoušel jsem přes vlastnsoti programů změnit ikonu, ale ukaze to chybovou zprávu, že nebyl nalezen "xxxxxxxxx.exe" Ná čištění používám CCleaner a TuneUp, u kterého to dělá taky. Prosil bych o jakoukoliv radu, díky

Ná čištění používám CCleaner a TuneUp,

a miliony baktérii zomrú .. to poznáš ? Sleduj pozorne reklamné vsuvky, dozvieš sa, ...čím čistit... záchoduvú mísu

A čím čistiť PC ?? To čím to zaser*š TY, cracky, key generátory a "patche" , CCleaner a TuneUp určite nevyčistí .

Rezident znamena to co bezi stale na pozadi, moze byt nieco od tuneupu, cleanera, apod.
Idealne vsetky taketo programy odinstalovat, pripadne potom sa este mozes pozret do start-spustit: msconfig, zalozka "po spusteni", ze co sa spusta pri starte Windows. Ak tam uvidis este nieco od nejakeho cistica tak to tam zakaz.

A potom skus ci ti este stale mizne to co ti mizlo.