Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz ohledně CI slotu

Ahoj, když si koupím LCD televizi/monitor v jednom, má to scart, VGA, CI slot a další blbosti. Mám dotaz na ten CI slot. Co to je? má to 5 cinchů:Y, PR, PB, Audio (L+R). Na DVDčku jsem našel taky PR,PB,Y+audio (l+r). Když to propojím, bude to v té telce hrát? Najdu to někde v source jako je VHS/PC atd?

Díky, M.

jedna technická: na staré analogové připojení přes scart nebo komponentní yuv radši zapomeň.
kupovat si velkou televizi, abys mohl sledovat velký obraz v rozmazané vhs kvalitě, to opravdu není nejlepší nápad.
to slouží jen pro připojení archívních analogových šrotů (vhs video, analogová kabelovka), ne pro dvd.

Fungovanie neni velicina digitalna (ANO,NE) ale ma to aj medzihodnoty napr. "funguje to rozmazane" alebo "funguje to jak keby som pozeral staru 20rocnu VHS kazetu". Ked chces kvalitny obraz a tvoj DVD prehravac ma HDMI tak to prepoj cez HDMI. Ked tvoj DVD prehravac nema HDMI ani VGA tak ti nic ine neostava ako prepojit to analogovym Y,pR,pB alebo Scartom a kukat sa na obraz rozmazany 50rokov starou PAL specifikaciou. ANo da sa na to pozerat a bezny clovek si pri tom aj mysli ze jaky je to super obraz.