Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem direct-x 9 ve windows 7

Kolegovi když zkoušel nějakou hru se objevila hláška o chybějícím souboru DX9, což mně připadá podivné ve windows 7. Jednou se mu stalo něco podobného a tak mu někdo doporučil stáhnout nějaký koktejl obsahující dx9, 10 i 11 a poté se hra rozběhla. A teď nic doporučil jsem mu stáhnout nejnovější dx přímo od MS ale to nezabralo. Dá se s tím něco dělat?

Po instalacii posledneho DirectX runtime baliku z microsoft.com uz to nemoze hlasit nic o "DX9" subore. Tak ked to "nezabralo" tak nech sa vymackne ze co presne instaloval a jak presne a co to vypisalo (instaloval to cez pravy klik - spustit ako spravca?) a co presne hlasi ta hra.